کردستان استان پاک در عرصه تولیدات دام و طیور/ تبدیل شدن کردستان به محل پایلوت واردات و توزیع داروهای دامپزشکی کشور
مدیرکل دامپزشکی استان کردستان گفت: پاک‌ترین محصولات دام و طیور کشور در این استان تولید می‌شود و هم‌اکنون محصولات تولیدی کردستان به نقاط مختلف ایران و حتی خارج از کشور صادر می‌شود.
بی‌لیاقتی مدیران کردستانی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دوباره نمایان شد
فراخوان ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز منتشر شده است و برای کردستان تنها 84 نفر سهمیه در نظر گرفته شده است.
امام جمعه سنندج یا امام جمعه غزه؟
امام جمعه سنندج در خطبه‌های نماز جمعه این هفته به جای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 28 دی ماه سال 65 سنندج به مباحثی در سطح بین‌المللی پرداخت که در طبقات مختلف شبستان مسجد جامع سنندج تعدادی از نمازگزاران از عدم پرداختن امام جمعه به روز ملی مقاومت مردم سنندج انتقاد کردند.
نجات جان کوهنوردان حادثه‌دیده در قله آبیدر سنندج توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر کردستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از نجات جان 6 نفر از کوهنوردانی که صبح روز جمعه در قله آبیدر دچار حادثه سقوط گردیدند خبر داد.
آغاز عملیات اتصال خط نهم سراسری 56 اینچ به خط 16 اینچ انتقال گاز در کردستان
مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: با عنایت به اعلام آمادگی مدیریت منطقه 8 انتقال گاز در خصوص اتصال خط 56 اینچ به خط تغذیه 16 اینچ در ایستگاه ابراهیم آباد در راستای تقویت فشارگاز شهرستانهای سقز و بانه و برای فراهم کردن شرایط فنی و ایمنی گازدار این خطوط بایستی خط 16 اینچ ابراهیم آباد تخلیه و این امر منجر به افت فشارگاز در شهرستان های سقز و بانه می گردد.
شرط مذهب چه زمانی از استخدامی های ایران حذف خواهد شد
جامعه ایران جامعه ای چند گانه متشکل از اقوام و مذاهب مختلف اسلامی و حتی ادیان ابراهیمی بوده و همین تنوع قومی، دینی و مذهبی بر ویژگی‌های این سرزمین غنی در طول تاریخ افزوده است.
...4321