نماینده ولی فقیه در کردستان شهادت بسیجی سنندجی را تسلیت گفت
حجت الاسلام پور ذهبی نماینده جدید ولی فقیه در استان کردستان در اولین بیانیه رسمی خود پس از آغاز مسئولیت در استان, شهادت هوشیار اردلان بسیجی جوان اهل سنندج که در حین پاکسازی مناطق آلوده به مین مریوان به شهادت رسیده بود را تسلیت گفت.
صدها نفر شهید و زخمی در بمباران هوایی مریوان
هواپیماهای جنگنده ارتش مزدور صدام بین ساعات 12 تا 12:30 دقیقه 3 بار به حریم هوایی شهر مقاوم و قهرمان پرور مریوان حمله کردند و در بار آخر با بمباران مجدد مناطق مسکونی این شهر 46 تن از مردم غیر نظامی مریوان را شهید و 200 تن دیگر را مجروح کردند.
آغاز پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی کردستان از فردا/کردستان آخرین استان کشور از لحاظ سرانه آموزش عالی است
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان از آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجویان در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از چهارم شهریور لغایت 17 شهریور خبر داد.
تمامی برنامه های ایام محرم و صفر در کردستان یک ساعته خواهد بود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امسال به دلیل شرایط ویژه بهداشتی جامعه تمامی مراسم های ایام محرم و صفر در استان نباید بیشتر از یک ساعت باشد و تمامی پروتکل های بهداشتی در این مراسمات باید لحاظ شود.
تردد 88 میلیون خودرو در جاده های کردستان/افزایش 14 درصدی تلفات جاده ای کردستان در چهارماهه نخست سال 99
مدیرکل راهداری, حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: متاسفانه با وجود کاهش 15 درصدی میزان ترددها در چهارماهه نخست سال جاری شاهد افزایش 14 درصدی تلفات جاده ای هستیم.
کمک مومنانه مصداق انقلابی‌‌گری است/ در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ بزرگترین دشمن آمریکا ملت خودش است
رهبر معظّم انقلاب فرمودند:‌ تحریم‌های آمریکا در ظاهر علیه نظام جمهوری اسلامی است اما در حقیقت علیه ملت ایران و یک جنایت است.
...54321