عدم شفاف سازی صنعت و معدن یا تاراج طلای کردستان/دولت 47درصد اراضی کردستان را تبدیل به آبی کند و مابقی آب ها ارزانی خودش باشد
نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد معدن طلای داشکسن قروه همچون قرارداد ترکمنچای بوده و عدم شفاف‍سازی صنعت، معدن و تجارت شائبه تاراج طلای کردستان را در اذهان ایجاد می‌کند.
اقدام قابل تحسین سپاه در تکریم شهروندان سنندجی
سپاه بیت المقدس کردستان در اقدامی قابل تحسین چندین هکتار از زمین‌های استراتژیک خود را برای رفع دغدغه شهروندان سنندجی به سازمان آرامستان‌های این شهر واگذار کرد.
“کوباک” نوآوری کردستانی ها که در آینده جهانیان را متحیر خواهد کرد
جمعی از جوانان کردستانی با بهره مندی از علوم و فنون روز در حوزه آی تی اقدام به طراحی زیرساخت های شهر الکترونیک با نام تجاری “کوباک” کرده اند که با رونمایی از بخش های مختلف این نرم افزار اعلام می دارند که در آینده ای نزدیک جهانیان را متحیر خواهند کرد.
در جلسه نمایندگان تشکل های کارگری با استاندار کردستان چه گذشت؟
همزمان با هفته کارگر دوشنبه شب جمعی از نمایندگان جامعه کارگری و تشکلات کارگری با استاندار کردستان دیدار کردند.
ایجاد اشتغال برای 370 کردستانی در قالب طرح تکاپو
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در نشست خبری به مناسبت اعلام برنامه های هفته کارگر در سنندج اظهار کرد: حمایت از اشتغال پایدار در جامعه نیازمند حمایت از کالای داخلی و استفاده از تولیدات داخلی است.
سرگردانی صدها مسافر در پایانه مسافربری سنندج/وقتی دستگاه‌های دولتی زمینه بیکاری ده‌ها کردستانی را فراهم می‌کنند
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اقدامی نادر با پلمپ دفاتر چندین شرکت تعاونی در پایانه مسافربری سنندج علاوه بر تحمیل بیکاری بر چندصدنفر از خدمه این شرکت‌ها موجب سرگردانی صدها مسافر کردستانی و غیر کردستانی شده است.
...321