مسدود شدن راه ارتباطی 550 روستا در کردستان به دلیل بارش برف
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: به دلیل بارش سنگین برف طی 24 ساعت اخیر شاهد مسدود شدن راه ارتباطی 550 روستا در استان هستیم.
رشد 13درصدی تردد مسافر در جاده های کردستان/300 کیلومتر راه روستایی جدید ایجاد می شود
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: برای سال مالی 1400 حدود 400 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه روستایی در نظر گرفته شده است که بیش از 300 کیلومتر راه جدید آسفالت می شود.
آقای استاندار از بانیان وضع موجود چرا هنوز استفاده می کنید؟
علیرغم پیگیری مردم برای برکناری مدیران دولت روحانی، آنها با خیالی آسوده و در سایه بی توجهی دولتمردان همچنان بر مسند قدرت تکیه زده و با بی عملی در مسیر پیشبرد اهداف دولت سیزدهم،سنگ اندازی می کنند.
بیش از دو میلیون دُز واکسن تا این لحظه به کردستان تحویل شده است
سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه 2 میلیون و 486 هزار و 189 دُز واکسن تا این لحظه به استان تحویل شده است، گفت: از این تعداد 74 درصد آن مصرف و 670 هزار و 226 دُز باقیمانده است.
مدیریت منابع آب کردستان باید از دست استان های دیگر خارج شود
استاندار کردستان گفت: کردستان یکی از استان های پر آب کشور است که متأسفانه مدیریت منابع آب آن در دست استان های دیگر بوده و باید در این خصوص تجدید نظر شود.
عدالت در گام دوم انقلاب
بیانیه گام دوم را می‌توان در یک نگاه کلان «دایرة‌المعارف» انقلاب اسلامی نامید، زیرا در این بیانیه مهم ترین و سرنوشت سازترین حوادث و رخدادهای پیش از انقلاب و شکل‌گیری آن و رخدادهای پس از آن و تحولات تاریخی و تأثیرگذاری آنها در ایران و جهان و برکات و دستاوردهای آن سخن به میان آمده است.
...76543