“کوباک” نوآوری کردستانی ها که در آینده جهانیان را متحیر خواهد کرد
جمعی از جوانان کردستانی با بهره مندی از علوم و فنون روز در حوزه آی تی اقدام به طراحی زیرساخت های شهر الکترونیک با نام تجاری “کوباک” کرده اند که با رونمایی از بخش های مختلف این نرم افزار اعلام می دارند که در آینده ای نزدیک جهانیان را متحیر خواهند کرد.
در جلسه نمایندگان تشکل های کارگری با استاندار کردستان چه گذشت؟
همزمان با هفته کارگر دوشنبه شب جمعی از نمایندگان جامعه کارگری و تشکلات کارگری با استاندار کردستان دیدار کردند.
سرگردانی صدها مسافر در پایانه مسافربری سنندج/وقتی دستگاه‌های دولتی زمینه بیکاری ده‌ها کردستانی را فراهم می‌کنند
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اقدامی نادر با پلمپ دفاتر چندین شرکت تعاونی در پایانه مسافربری سنندج علاوه بر تحمیل بیکاری بر چندصدنفر از خدمه این شرکت‌ها موجب سرگردانی صدها مسافر کردستانی و غیر کردستانی شده است.
بازسازی 42هزار و 465 واحد مسکونی در مناطق محروم و مرزی کردستان/بازسازی و تعمیر 10هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله زده کرمانشاه
رضا قادری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: بیست و یک فروردین سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و این نهاد انقلابی به فاصله کمتر از دو ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و خدمات ارزنده ای را برای توسعه مناطق محروم و دور افتاده ارایه کرده است.
خدمات بانک شهر در سنندج قابل تقدیر است
بانک شهر همکاری و تعاملات خوبی باشهرداریها ازجمله شهرداری سنندج داشته وتامین مالی بخشی از پروژه عمرانی واعطای تسهیلات در روزهای پایانی سال 96 به شهرداری سنندج نمونه ای ازاین همکاری ها به شمار می آید.
برپایی نمایشگاه تصویرسازی نگین وکیلی در گالری شهرداری سنندج
نمایشگاه انفرادی آثار تصویرسازی نگین وکیلی هنرمندان نام آشنای سنندجی در گالری شهرداری سنندج در خیابان شهدای این شهر دایر شده است.
...65432