عرضه مرغ و برنج تعاونی در کردستان
رئیس تعاون روستایی کردستان از عرضه مرغ 20 هزار تومانی و برنج 12 هزار و 500 تومانی در قالب سامانه بازارگام در استان خبر داد.
اتمام پروژه اتصال شهرهای مرزی بانه و مریوان در آینده ای نزدیک
مریوان- مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: پروژه احداث راه اصلی مریوان به بانه 48 کیلومتر است که تاکنون 40 کیلومتر آن انجام شده و مابقی در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
روغن بهداشتی چیست؟
رنگ های شیمیایی انواع بیماری ها و حساسیت ها را برای ما به همراه دارند که از حساست پوستی شروع و تا انواع سرطان را شامل می‌شود. برای جلوگیری از این آسیب ها در گذشته از انواع روغن های طبیعی استفاده می‌شد. این روغن ها هنوز هم استفاده می‌شود و در تولید رنگ های طبیعی، کارایی دارد.
مدیریت منابع آب کردستان باید از دست استان های دیگر خارج شود
استاندار کردستان گفت: کردستان یکی از استان های پر آب کشور است که متأسفانه مدیریت منابع آب آن در دست استان های دیگر بوده و باید در این خصوص تجدید نظر شود.
رکورد مصرف گاز در کردستان شکست
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: مشترکان گاز استان با مصرف 13 میلیون و 200 هزار مترمکعب گاز در طول یک شبانه روز، رکورد مصرف گاز را در سال جاری شکستند.
وزیر نیرو برای پیگیری مشکل آب شرب سنندج سه شنبه به این شهر سفر می کند
رئیس شورای اطلاع رسانی صنعت آب و برق کردستان گفت: وزیر نیرو روز سه‌شنبه برای بازدید از چند طرح نیمه‌تمام آبرسانی و اطلاع از روند پیشرفت پروژه‌ها، به سنندج سفر می‌کند.
...65432