تجلیل از سال ها تلاش و هنرنمایی استاد مهدی حجت السادات در عرصه هنر کردستان
جمعی از اعضای انجمن تجلیل از مفاخر و هنرمندان کردستان در ادامه سلسله برنانه های تدوین شده برای تجلیل از مفاخر استان پنج شنبه شب طی مراسمی از سال ها خدمت و تلاش استاد مهدی حجت السادات هنرمند پیشکسوت کردستانی تجلیل به عمل آوردند.
جولان سارقان مسلح در کردستان/پلیس همچنان به دنبال سرنخ
استان کردستان همواره طی سالیان گذشته به عنوان یک استان امن در کشور شناخته می شد و از همین رو هر ساله مسافران زیادی را به خود می دید.
واگذاری خطوط تلفن ثابت جدید در کردستان از بستر فیبر نوری انجام خواهد شد
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: امسال تمام واگذاری های خطوط تلفن ثابت به متقاضیان در این استان بر بستر سرویس FTTH (فیبر نوری تا ساختمان/خانه) انجام می شود.
برگزاری ضیافت کردستانی ها در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تهران
همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تهران با حضور نخبگان قرآنی کردستان ویژه برنامه ای با عنوان ضیافت نور برگزار شد.
بهره مندی هزار و 173 روستای کردستان از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز کردستان از بهره مندی هزار و 173 روستای استان از گاز طبیعی خانگی خبرداد و گفت: تا پایان سال جاری 200 روستای دیگر کردستان نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
حلول بهار کتاب کردستان در پایتخت ایران زمین
ویژه برنامه بهار کتاب کردستان شامل رونمایی از سه عنوان کتاب کوردی، اجرای گروه‌های موسیقی و دف‌نوازی، سخنرانی و تجلیل از فعالان حوزه نشر و کتاب، در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد.
...54321