آغاز عملیات اجرایی 26 هزار واحد نهضت ملی مسکن در آینده نزدیک
سنندج - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه هزار و 700 هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف استان نیاز است گفت: با توجه به اقدامات انجام شده و تأمین 560 هکتار زمین آماده ایم عملیات اجرایی حدود 26 هزار واحد نهضت ملی را در کردستان به زودی شروع کنیم.
قانون توزیع عادلانه آب برگردان شرایط کشور در بیش از 50 سال گذشته است
سنندج- مدیرکل حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران، گفت: قانون توزیع عادلانه آب مربوط به 50 سال گذشته است و با شرایط کنونی کشور سازگاری ندارد و باید به فکر قوانین جدید بود.
روس ها در کردستان نیروگاه خورشیدی می سازند
استاندار کردستان از ایجاد شهرک‌های خورشیدی برای تولید انرژی تجدیدپذیر در شهرستان قروه خبر داد و گفت: سرمایه گذاری در این پروژه از سوی طرف روسی انجام می‌شود.
55 میلیارد تومان زکات در استان کردستان جمع آوری شد/ پرداخت 33 هزار کمک معیشت به نیازمندان از محل زکات
سنندج - مدیرکل کمیتە امداد استان کردستان گفت: طی 8 ماهە سال جاری 54 میلیارد و 900 میلیون تومان زکات از سوی دبیرخانە شورای زکات جمع‌آوری شدە است.
خروج مرغ از کردستان ممنوع شد
سنندج- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: از دیشب برای کنترل قیمت و عدم جلوگیری از کمبود، خروج مرغ از استان ممنوع شده است.
بیمه مرکزی آمادگی لازم برای پوشش بیمه‌ای کولبران را دارد/اجناس مجاز وارداتی از اقلیم کردستان عراق بیمه می شوند
سنندج - رئیس‌کل بیمه مرکزی گفت: آمادگی داریم در خصوص بیمه‌گری کولبران و اجناس مجاز که از اقلیم کردستان وارد می‌شود بررسی‌های کامل انجام شود و همه شرکت‌های بیمه برای فعالیت بیمه‌ای در مرزها مشارکت داشته باشند.
...65432