حجت‌الاسلام رازیانی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان می‌شود
روابط عمومی تبلیغات اسلامی کردستان از برگزاری مراسم معارفه حجت الاسلام رازیانی به عنوان مدیر کل جدید این نهاد انقلابی در روزهای آتی خبر داد.
تندیس مستوره اردلان، اولین زن تاریخ‌نگار جهان ثبت ملی شد
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان گفت: تندیس مستوره اردلان اولین زن تاریخ‌نگار ایران و جهان، در جلسه شورای ملی ثبت آثار منقول ثبت ملی شد.
فعالیت 612 کانون فرهنگی و هنری در مساجد کردستان
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد کردستان از فعالیت 612 کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد استان خبر داد و گفت: 433 مورد از این کانون در سطح روستاها فعالیت دارند.
عدالت در گام دوم انقلاب
بیانیه گام دوم را می‌توان در یک نگاه کلان «دایرة‌المعارف» انقلاب اسلامی نامید، زیرا در این بیانیه مهم ترین و سرنوشت سازترین حوادث و رخدادهای پیش از انقلاب و شکل‌گیری آن و رخدادهای پس از آن و تحولات تاریخی و تأثیرگذاری آنها در ایران و جهان و برکات و دستاوردهای آن سخن به میان آمده است.
سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در کردستان برگزار می شود
جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج دوازدهم تا چهاردهم آبان ماه 1400 در کردستان برگزار می‌شود.
کتاب دو نمایشنامه تئاتر خیابانی رونمایی شد
مراسم رونمایی از کتاب دو نمایشنامه تئاتر خیابانی با عنوان « بازگشت» نوشته داریوش نصیری و مرتضی وکیلیان شامگاه شنبه در محل سالن اجتماعات هتل زریبار برگزار شد.
 ...87654