اسکان و اشتغال اتباع بیگانه در کردستان ممنوع است/ امنیت لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در کردستان فراهم است
چهارشنبه، 22 آذر 1402
اسکان و اشتغال اتباع بیگانه در کردستان ممنوع است/ امنیت لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در کردستان فراهم است
سنندج-مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کردستان گفت: اسکان و اشتغال اتباع کشورهای خارجی در استان کردستان ممنوع است و با افراد متخلف که به این افراد شغل یا مسکن واگذار کنند برخورد قانونی می شود.
به گزارش خبرگزاری کورده واری، سید هادی روشن چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حفاظت از امنیت مردم و فراهم کردن زمینه حضور حداکثری آنان در پای صندوق های رأی از جمله اولویت های ماست.
وی افزود: تمهیدات لازم برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات اسفندماه اندیشیده شده است.
روشن خاطرنشان کرد: موضوع تخریب کاندیدها موجب خدشه دار شدن امنیت روانی در جامعه می شود لذا با متخلفین در این عرصه به شدت برخورد می شود.
وی افزود: برای برگزاری انتخاباتی باشکوه نیازمند یک آرامش روانی در جامعه هستیم و این مهم با همراهی همگانی و تلاش ویژه اصحاب رسانه محقق خواهد شد.
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کردستان تصریح کرد: تبلیغ زودهنگام کاندیدها ممنوع است و با افراد متخلف برخورد جدی خواهیم داشت.
فعال شدن کمیته رصد نارضایتی های عمومی در استان کردستان
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کردستان از فعال شدن کمیته رصد نارضایتی های عمومی در استان خبر داد و گفت: با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی نشستی چند ساعته به منظور بررسی تعدادی از مباحث نارضایتی عمومی برگزار شد و در نهایت پنج مورد اولویت دار خروجی یافت.
روشن افزود: اصحاب رسانه می توانند در بازتاب نارضایتی های عمومی نقش ویژه ای داشته باشند لذا انتظار می رود در این راستا ما را یاری کنند.

حضور اتباع در کردستان ممنوع است
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کردستان تصریح کرد: اسکان و اشتغال اتباع کشورهای خارجی در استان کردستان ممنوع است و با افراد متخلف که به این افراد شغل یا مسکن واگذار کنند برخورد قانونی می شود.
وی افزود: هم اکنون مطلع هستیم که تعدادی تبعه افغانی و پاکستانی در استان حضور دارند که در راستای عودت آن ها به کشورهایشان اقدام خواهیم کرد اما در این راستا انتظار می رود که مردم کردستان در هر نقطه ای شاهد اسکان و اشتغال اتباع خارجی بودند در سریع ترین زمان ممکن این تخلف را به پلیس گزارش دهند چرا که بر اساس قانون حضور اتباع خارجی در استان کردستان و چند استان دیگر ممنوع است.

 
نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
اخبار مرتبط