جایزه بهترین فیلم جشنواره مستقل لهستان به فیلم کوتاه ذبح از کردستان رسید
سه‌شنبه، 30 مهر 1398
جایزه بهترین فیلم جشنواره مستقل لهستان به فیلم کوتاه ذبح از کردستان رسید
جایزه بهترین فیلم بین الملل بیست و ششمین جشنواره مستقل ایرنوس در لهستان به فیلم کوتاه ذبح ساخته مشترک آکو زندکریمی و سامان حسین پور رسید.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر آژانس خبری کورده‌واری، در ادامه موفقیت های بین المللی فیلم کوتاه ذبح ساخته مشترک آکو زندکریمی و سامان حسین پور این فیلم در بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی مستقل "ایرنوس رادز "  که در شهر کازل لهستان در روزهای هجدهم و نوزدهم اکتبر در شهر کازل برگزار شد جایزه نخست بخش بین الملل  فیلم کوتاه را به خود اختصاص داد.  

ذبح داستان خانواده ای روستایی است که برای گذران یک زمستان سخت مجبور به فروش و ذبح تنها گاوشان می شوند، اما پسر خانواده از این ماجرا ناراحت می شود و گاو را فراری می دهد.

آکو زندکریمی و سامان حسین پور به صورت مشترک نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه ذبح را بر عهده داشتند و تاکنون جوایز متعددی را در جشنواره های داخلی و خارجی کسب کرده است .

عوامل فیلم کوتاه ذبح بدین شرح است: بازیگران: فریدون حامدی ، شب بو سلیمانی ، محمد قبادیغفار خالدی ، شفیع امینی ، سامان عبودی، تدوین: توفیق امانی، مدیر تصویربرداری :حامد بقائیاند ستیاران : نوید زارع و آرمان صیدی، صدابردار : محمد توریوریان(با تشکر از ارسطو مفاخری) دستیار : مبین قادری، طراح و اجرا صحنه و لباس و گریم : ایوب شیخ احمدی دستیار: امین سنجر بیگی، صداگذار: حسین قورچیان، اصلاح رنگ و نور: علیرضا هدایی، دستیار کارگردان و برنامه ریز : اشکان ساعدپناه، عکاس : ساجد حق شناس، مدیر تولید : آرمین پورمحمد، مدیر تدارکات : سامان عبودی، دستیاران : رزگار محمدی و پیام کریمی.

انتهای پیام/

نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر
 
اخبار مرتبط