غرس 20 اصله نهال زیتون در سنندج به پاسداشت شهدای مقاومت
همزمان با روز جهانی قدس و به پاسداشت مقاومت ملت مظلوم فلسطین 20 اصله نهال زیتون توسط سپاه سنندج و با همکاری نهادها و سازمان های این شهرستان در پارک جنگلی آبیدر غرس شد.
حمایت هنرمندان کردستانی از آرمان های ملت فلسطین
خانه هنر و ادبیات پایداری و کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به مناسبت روز جهانی قدس شریف بیانیه ای مشترک صادر کردند.
جان تازه در قلب سنندج
راه رفتن یکی از بزرگ‌ترین موهبت‌های بشر از ابتدا تاکنون بوده و هنوز هم در عصر تکنولوژی‌های مختلف انتقال افراد از نقطه‌ای به نقطه دیگر، نه‌تنها از جذابیت و لذت پیاده‌روی کاسته نشده بلکه صاحب‌نظران عصر حاضر هم همگی بر لزوم انجام پیاده‌روی برای سلامتی جسم و جان انسان تأکید دارند.
بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم کردستان‌ در میدان آزادی سنندج‌
یازده سال پیش در چنین روزی آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) در جمع مردم کردستان در میدان آزادی سنندج نقشه راهی را برای تلاش کردستانی ها در مسیر توسعه و تعالی ایرانیان تبیین کردند.
آغاز توزیع 20 هزار بسته معیشتی در کردستان
مراسم آغاز توزیع 20 هزار سبد معیشتی بین خانوارهای نیازمند استان کردستان در قالب رزمایش همدلی و احسان با همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با حضور نماینده ولی فقیه و جمعی از مسوولان در حسینیه سنندج برگزار شد.
آغاز عملیات احداث بلوار 36 متری جهت اتصال میدان ورودی ننله به کمربندی اسلام آباد
شهردار سنندج از آغاز عملیات احداث بلوار 36 متری جهت اتصال میدان ورودی ننله به کمربندی اسلام آباد خبر داد و گفت: طول این بلوار 1350 متر و عرض آن 36 متراست.
...54321