تأمین زمین نهضت ملی مسکن در کردستان به 37 هزار و 190 واحد می رسد
مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت:با الحاق سه شهرک مسکونی در نقاط مختلف استان، در هفته های آینده زمین 37 هزار و 190 نفر از متقاضیان نهضت ملی مسکن تأمین خواهد شد.
جفا در حق نخبگان کردستانی در دولت سیزدهم
توجه به توانمندی های انسانی همواره از دغدغه های نخبگان و دلسوزان کردستانی بوده که نگارنده این سطور طی 2 دهه فعالیت رسانه ای خویش همواره اقدام به انتشار آن کرده است.
33 هزار طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر در کردستان فعالیت دارند/تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: بیش از 33 هزار طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر در کردستان فعالیت دارند.
مردم کردستان از خرید و مصرف گوشت اسب خودداری کنند
روابط عمومی دامپزشکی کردستان اعلام کرد: مصرف گوشت اسب می تواند خطر ابتلا به بیماری‌های خطرناک مشترک بین انسان دام را به همراه داشته باشد.
1296 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در کردستان پیش بینی شده است/مشارکت 25 هزار نفر در امر اجرا و نظارت انتخابات در استان
رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هزار و 296 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده و 25 هزار نفر در امر اجرا و نظارت انتخابات 8 تیر مشارکت خواهند داشت.
1296 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در کردستان پیش بینی شد
رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هزار و 296 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده اما ممکن است چند شعبه دیگر اضافه شود.
...54321