دهن کجی آموزش و پرورش به مطالبات مردم سنندج
آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج با تصرف بخشی از اراضی خصوصی مجتمع آپارتمان های ادب و تخریب دیوارهای این مجموعه بخشی از حقوق شهروندان این شهر را پایمال کرده و جوابگو نیست.
مسدود کردن ورودی های فرعی و جلوگیری از تجمع در جلوی درب های آرامستان بهشت محمدی/ممانعت از توقف طولانی مدت تاکسی های درون شهری در ایستگاه ها
معاون فرماندار سنندج از کاهش توقف تاکسی های سطح شهر در ایستگاه ها و ارائه خدمات به شهروندان بصورت گردشی، مسدود کردن تمامی ورودی های فرعی و ممنوعیت تجمع شهروندان در مقابل درب های ورودی آرامستان بهشت محمدی و پیشنهاد اعمال محدودیت های ترافیکی در این مکان به شورای ترافیک استان خبر داد.
حضور گسترده روحانیون کردستانی در مرحله چهارم رزمایش کمک مۏمنانه
روحانیون و طلاب کردستانی در راستای مرحله چهارم رزمایش کمک مۏمنانه با حضور در سازمان انتقال خون استان اقدام به اهدای خون کرد.
راهبرد مجلس یازدهم نظارت بر اجرای اسناد بالادستی است/ لزوم گسترش عدالت اجتماعی در حوزه بهداشت و سلامت
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رفع چالش های نظام سلامت از اصلی ترین راهبردهای مجلس یازدهم است، گفت: اجرای درست اسناد بالادستی نظام سلامت، در تحقق عدالت اجتماعی اثرگذار است.
مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان معرفی شد
محمدراشد مدرس گرجی که سابقه معاونت اداره کل نگهداری ابنیه فنی سازمان راهداری اداره کل حمل و نقل جاده‌ای و معاونت راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان را در کارنامه خود دارد، امروز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان شد.
محدودیت های جدید کرونایی در روزهای آتی اعمال می شود
فرماندار سنندج گفت: بازگشت سنندج به روزهای اوج شیوع کرونا بسیار خطرناک بوده و آمارها نشانگر روند بسیار سریع و گسترده ویروس در جامعه دارد.
...65432