برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در کردستان/برگزاری 800 برنامه در هفته دفاع مقدس
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی با مشارکت 20 گردان در روز 26 شهریور در استان خبر داد.
زیر پوست تحصن گسترده کسبه و بازاریان مناطق کردنشین
تحصن گسترده امروز چهارشنبه 21 شهریور 97 کسبه و بازاریان مناطق کردنشین حاوی پیام‌هایی بود که نیاز است مسئولان و تصمیم‌گیران استانی و کشوری با نگاهی ویژه به آن بنگرند چرا که هم‌اکنون جامعه ما به اعتمادسازی مردمی و جلب مشارکت آنان بیش از هر زمانی نیازمند است.
بودن یا نبودن؟ مساله این نیست!
پس از سانحه‌ی دلخراش اخیر، یکی از اصلی‌ترین واکنش‌های برخی مسولین این بوده که ثابت کنند در شب حادثه از اولین ساعت وقوع تصادف در محل حاضر بوده‌اند.
عدم شفاف سازی صنعت و معدن یا تاراج طلای کردستان/دولت 47درصد اراضی کردستان را تبدیل به آبی کند و مابقی آب ها ارزانی خودش باشد
نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد معدن طلای داشکسن قروه همچون قرارداد ترکمنچای بوده و عدم شفاف‍سازی صنعت، معدن و تجارت شائبه تاراج طلای کردستان را در اذهان ایجاد می‌کند.
اقدام قابل تحسین سپاه در تکریم شهروندان سنندجی
سپاه بیت المقدس کردستان در اقدامی قابل تحسین چندین هکتار از زمین‌های استراتژیک خود را برای رفع دغدغه شهروندان سنندجی به سازمان آرامستان‌های این شهر واگذار کرد.
“کوباک” نوآوری کردستانی ها که در آینده جهانیان را متحیر خواهد کرد
جمعی از جوانان کردستانی با بهره مندی از علوم و فنون روز در حوزه آی تی اقدام به طراحی زیرساخت های شهر الکترونیک با نام تجاری “کوباک” کرده اند که با رونمایی از بخش های مختلف این نرم افزار اعلام می دارند که در آینده ای نزدیک جهانیان را متحیر خواهند کرد.
...4321