1296 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در کردستان پیش بینی شده است/مشارکت 25 هزار نفر در امر اجرا و نظارت انتخابات در استان
رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هزار و 296 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده و 25 هزار نفر در امر اجرا و نظارت انتخابات 8 تیر مشارکت خواهند داشت.
1296 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در کردستان پیش بینی شد
رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هزار و 296 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده اما ممکن است چند شعبه دیگر اضافه شود.
اهمیت زکات و به جای آوردن این فریضه الهی
زکات از نظر شرع به عنوان یکی از فروع دین، جدا کردن اندازه معینی از مال است که به حد نصاب رسیده باشد و دادن آن به مستحقان، به امید برکت یافتن و یا برای پاکیزه کردن نفس یا رشد دادن به خیرات و برکات است.
برگزاری مراسم به هر شیوه ای/مدیریت تبلیغات اسلامی کردستان به کدام سو می رود؟
اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در ایام دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختر و با هزینه هنگفت و تبلیغات گسترده رسانه ای اقدام به یک مراسم بسیار نامنظم و مملو از هنجارشکنی های فرهنگی کرده و مدیران این نهاد حاکمیتی با یک بیانیه آن هم به نقل از روابط عمومیشان سعی بر سرپوش گذاشتن بر نواقص و کم کاری های مدیریتی خویش دارند.
توانمند سازی 1500 زن بی سرپرست و بدسرپرست سنندجی/ نخستین خط تولید البسه ورزشی کردستان راه اندازی خواهد شد
مدیر عامل موسسه مردم نهاد نوای باران گفت: طی فعالیت 17 ساله این موسسه بیش از هزار و 500 زن سرپرست خانوار و بدسرپرست سنندجی، آموزش های تخصصی خیاطی با مجوز فنی و حرفه ای دریافت کرده اند.
60 هکتار به فضای سبز سنندج اضافه می‌شود
شهردار سنندج گفت: امسال براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 60 هکتار فضای سبز به سرانه فضای سبز شهر سنندج اضافه می‌شود.
...54321