پرداخت 2500 میلیارد ریال تسهیلات به کردستانی‌ها در سال 98
مدیر امور شعب بانک مسکن کردستان از پرداخت بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به مردم استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
کاهش زمان انتظار مشتریان با مرکز 2020 مخابرات کردستان به کمتر از 20 ثانیه
مدیر مخابرات منطقه کردستان از کاهش زمان انتظار مشتریان با مرکز 2020 منطقه کردستان به حدود 20 ثانیه خبر داد.
مخابرات کردستان در هفته اول دی ماه 98
خبرگزاری کورده‌واری در اقدامی نو در بین رسانه‌های حوزه فضای مجازی کردستان اقدام به انتشار هفتگی اخبار و عملکردهای ادارات و نهادهای مختلف استان می‌نماید که در ادامه عملکرد شرکت مخابرات کردستان در هفته اول دی ماه 98 خواهد آمد.
توسعه و ساخت 6 واحد تصفیه‌خانه فاضلاب در کردستان با اعتباری بالغ بر 3 هزار میلیارد ریال
3 طرح ارتقاء و توسعه تصفیه خانه فاضلاب شهرهای مریوان با اعتبار 602 میلیارد ریال، سنندج با 1147 میلیارد ریال و سقز با 200 میلیارد ریال و 3 واحد تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرهای کامیاران، دیواندره و دهگلان با اعتبار مجموع 1152 میلیارد ریال در حال اجرا است.
اعطای تسهیلات بانکی به 100 هزار کردستانی
مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کردستان گفت: از سال 86 تاکنون به بیش از 100 هزار نفر از اقشار مختلف استان تسهیلات قرض الحسنه اعطا شده است.
کسب رتبه اول کردستان در توسعه زیرساخت‌های فیبر نوری کشور
مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به پروژه‌های فنی برای توسعه و راه‌اندازی زیرساخت‌های شبکه کابل فیبرنوری در سطح استان افزود: با انجام دقیق و به موقع اقدامات لازم، شاخص تحقق برنامه‌های FTTH در استان، رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
...4321