تعامل با اپراتورهای خدمات ارتباطی اولویت شرکت مخابرات است
مدیرعامل شرکت مخابرات اولویت اصلی این شرکت در سال جاری را تعامل و همکاری با اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی عنوان کرد.
پروژه چهارخطه کردن گردنه صلوات آباد مهرماه زیر بار ترافیک می رود
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: برای اتمام پروژه چهار خطه گردنه صلوات آباد سنندج 60 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و تا مهر ماه به غیر از تونل اول، بقیه مسیر به بهره‌برداری می‌رسد.
دریافت خدمات آبفا از سه راه ارتباطی غیرحضوری
مدیر روابط عمومی شرکت آبفا کردستان گفت: مشترکان کردستانی از سه راه ارتباطی غیرحضوری می‌توانند خدمات مورد نیاز آب و فاضلاب را دریافت کنند.
57 درصد کردستانی ها از اینترنت بهره مند هستند/ تعداد مدارس روستایی دارای اینترنت تا پایان سال به 1630 مدرسه می رسد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال جاری تعداد مدارس روستایی دارای اینترنت استان به یک هزار و 630 مدرسه خواهد رسید.
رفع تصرف 2 هکتار از اراضی ملی با کاربری فضای سبز واقع در شهرک 5 آذر سنندج
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج از رفع تصرف 2 هکتار از اراضی ملی با کاربری فضای سبز واقع در شهرک 5 آذر سنندج خبر داد و گفت: این اقدام با هدف حفاظت از اراضی ملی و با حکم قضایی انجام شده است.
تولید سالانه 2.9 میلیون تن محصولات کشاورزی در کردستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: متوسط تولید محصولات کشاورزی استان کردستان سالانه حدود دو میلیون و 900 هزار تن است که با بررسی‌های انجام شده در همه زیربخش‌ها، می‌توان تولید محصولات کشاورزی را به 55 میلیون تن رساند.
...54321