یک هزار و 400 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی کردستان اجرا شد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان گفت: بیش از یک هزار و 400 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان هزینه شده است.
مصرف جایگاه های سی ان جی استان کردستان 8 درصد افزایش یافت
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه ، در جایگاه های سی ان جی استان کردستان 147 میلیون و 58 هزار و 233 مترمکعب گازمصرف شده است.
عرضه مرغ و برنج تعاونی در کردستان
رئیس تعاون روستایی کردستان از عرضه مرغ 20 هزار تومانی و برنج 12 هزار و 500 تومانی در قالب سامانه بازارگام در استان خبر داد.
اتمام پروژه اتصال شهرهای مرزی بانه و مریوان در آینده ای نزدیک
مریوان- مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: پروژه احداث راه اصلی مریوان به بانه 48 کیلومتر است که تاکنون 40 کیلومتر آن انجام شده و مابقی در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
روغن بهداشتی چیست؟
رنگ های شیمیایی انواع بیماری ها و حساسیت ها را برای ما به همراه دارند که از حساست پوستی شروع و تا انواع سرطان را شامل می‌شود. برای جلوگیری از این آسیب ها در گذشته از انواع روغن های طبیعی استفاده می‌شد. این روغن ها هنوز هم استفاده می‌شود و در تولید رنگ های طبیعی، کارایی دارد.
مدیریت منابع آب کردستان باید از دست استان های دیگر خارج شود
استاندار کردستان گفت: کردستان یکی از استان های پر آب کشور است که متأسفانه مدیریت منابع آب آن در دست استان های دیگر بوده و باید در این خصوص تجدید نظر شود.
...54321