رفع تصرف 2 هکتار از اراضی ملی با کاربری فضای سبز واقع در شهرک 5 آذر سنندج
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج از رفع تصرف 2 هکتار از اراضی ملی با کاربری فضای سبز واقع در شهرک 5 آذر سنندج خبر داد و گفت: این اقدام با هدف حفاظت از اراضی ملی و با حکم قضایی انجام شده است.
تولید سالانه 2.9 میلیون تن محصولات کشاورزی در کردستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: متوسط تولید محصولات کشاورزی استان کردستان سالانه حدود دو میلیون و 900 هزار تن است که با بررسی‌های انجام شده در همه زیربخش‌ها، می‌توان تولید محصولات کشاورزی را به 55 میلیون تن رساند.
لیست مشاغل پر خطر در کُردستان اعلام شد/ شرط بازگشایی واحدهای صنفی کم خطر چیست؟
به گفته ی معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان؛ واحدهای صنفی و صنعتی کم خطری که در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام نکنند دوباره تعطیل می‌شوند.
بهره مندی بیش از 16000 نفر کردستانی از آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: در سال گذشته 16 هزار و 634 نفر کردستانی در بخش دولتی از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.
افزایش 50 درصدی پهنای باند ورودی اینترنت در کردستان/ دو برابر شدن حجم مصرف اینترنت مشترکان کردستانی
مدیر مخابرات منطقه کردستان از تقویت زیرساخت‌های مخابراتی برای در خانه ماندن شهروندان خبر داد و گفت: ظرفیت پهنای باند ورودی اینترنت استان کردستان 50 درصد افزایش یافته است.
سال 98مشترکان کردستانی3 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی مصرف کردند
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: مشترکین شرکت گاز استان در سال گذشته بیش از 3 میلیارد و 15 میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کردند.
...65432