محدودیت های جدید کرونایی در روزهای آتی اعمال می شود
دوشنبه، 12 خرداد 1399
محدودیت های جدید کرونایی در روزهای آتی اعمال می شود
فرماندار سنندج گفت: بازگشت سنندج به روزهای اوج شیوع کرونا بسیار خطرناک بوده و آمارها نشانگر روند بسیار سریع و گسترده ویروس در جامعه دارد.
به گزارش کوردەواری آنلاین, محمد ابراهیم زارعی در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان سنندج از روند روبه رشد شیوع کرونا خبر داد و از شهروندان درخواست کرد بهداشت فردی و نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.
 
وی از اعمال محدودیت های جدید در روزهای آتی خبر داد و اظهار داشت: بازگشت سنندج به روزهای اوج شیوع کرونا بسیار خطرناک بوده و آمارها نشانگر روند بسیار سریع و گسترده ویروس در جامعه دارد.
 
زارعی افزود: با توجه به نبود درمان این بیماری تنها راه مبارزه با شیوع گسترده کرونا ویروس، رعایت بهداشت فردی و نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان است، لذا درخواست داریم مردم با رعایت این موارد حافظ جان خود، دیگر شهروندان و یاری گر تمامی اعضای ستاد مبارزه با کرونا باشند.
 
در این جلسه مصوباتی از قبیل ادامه گشت های مشترک و برخورد با نقض کنندگان پروتکل های بهداشت عمومی، جمع آوری دستفروشان مواد خوراکی، محدودیت تردد در آرامستان ها، فراهم کردن وسایل بهداشتی(ژل و مواد ضدعفونی) در ورودی ادارات و بانکها برای ارباب رجوع و جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به ادارتی که محل تجمع شهروندان است به ادارات مربوطه ابلاغ شد.
 
انتهای پیام/
نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر
 
اخبار مرتبط