1296 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در کردستان پیش بینی شده است/مشارکت 25 هزار نفر در امر اجرا و نظارت انتخابات در استان
رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هزار و 296 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده و 25 هزار نفر در امر اجرا و نظارت انتخابات 8 تیر مشارکت خواهند داشت.
ستاد مدیریت بحران استانداری کردستان هیچ اعتبار استانی برای اطفای حریق اختصاص نداده است/ورود فاضلاب انسانی و دامی 169 روستا به سدهای استان
مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: فاضلاب انسانی و دامی، شیرابه زباله ها و آلایندگی 169 روستای استان به سدها سرازیر می شود و با اعتبارات محدود فعلی نمی توان برای رفع این مشکل اقدام مهمی انجام داد.
1296 شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در کردستان پیش بینی شد
رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هزار و 296 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده اما ممکن است چند شعبه دیگر اضافه شود.
خدمات ماندگار آیت الله رئیسی در کردستان
خدمات ماندگار آیت الله رئیسی در نقاط مختلف کشور برای همیشه در تاریخ این سرزمین ثبت شده است و مناطق کردنشین ایران اسلامی به ویژه استان کردستان نیز از این مجاهدت ها و خدمات بی بهره نبود.
برگزاری مراسم به هر شیوه ای/مدیریت تبلیغات اسلامی کردستان به کدام سو می رود؟
اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در ایام دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختر و با هزینه هنگفت و تبلیغات گسترده رسانه ای اقدام به یک مراسم بسیار نامنظم و مملو از هنجارشکنی های فرهنگی کرده و مدیران این نهاد حاکمیتی با یک بیانیه آن هم به نقل از روابط عمومیشان سعی بر سرپوش گذاشتن بر نواقص و کم کاری های مدیریتی خویش دارند.
60 هکتار به فضای سبز سنندج اضافه می‌شود
شهردار سنندج گفت: امسال براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 60 هکتار فضای سبز به سرانه فضای سبز شهر سنندج اضافه می‌شود.
...54321