دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان: از سوت زنان مفاسد در کردستان حمایت ویژه می نماییم
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: ترویج حجاب و عفاف وظیفه ای همگانی است و باید همه اقشار مختلف مردم به ویژه مسئولان احساس مسئولیت نموده و پاسخگو باشند.
کارفرماها و کارگاه های فاقد لیست بیمه کردستان تسهیلات دوران کرونا می گیرند
مدیرکل تعاون,کار و رفاه اجتماعی کردستان ‏از پرداخت تسهیلات ویژه به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: 14 رسته شغلی واجد شرایط شناسایی و فرآیند پرداخت تسهیلات به آن آغاز شده است.
طبعِ سردِ "کرونا"/ توصیه‌های طب ایرانی برای تقویت ریه‌ها
معاون تعالی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، گفت: با مشاهدات صورت گرفته ذهن ما به این سمت هدایت می‌شود که طبع بیماری کروناویروس جدید سرد است و بیشتر در نقاط سرد و خشک کره زمین مشاهده شده است.
40 هزار بسته پروتئینی بین اقشار نیازمند کردستان توزیع می‌شود
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در کردستان گفت: همزمان با دهه کرامت، 40 هزار بسته پروتئینی بین اقشار ضعیف استان در مناطق حاشیه شهرها توزیع می‌شود.
دهن کجی آموزش و پرورش به مطالبات مردم سنندج
آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج با تصرف بخشی از اراضی خصوصی مجتمع آپارتمان های ادب و تخریب دیوارهای این مجموعه بخشی از حقوق شهروندان این شهر را پایمال کرده و جوابگو نیست.
مسدود کردن ورودی های فرعی و جلوگیری از تجمع در جلوی درب های آرامستان بهشت محمدی/ممانعت از توقف طولانی مدت تاکسی های درون شهری در ایستگاه ها
معاون فرماندار سنندج از کاهش توقف تاکسی های سطح شهر در ایستگاه ها و ارائه خدمات به شهروندان بصورت گردشی، مسدود کردن تمامی ورودی های فرعی و ممنوعیت تجمع شهروندان در مقابل درب های ورودی آرامستان بهشت محمدی و پیشنهاد اعمال محدودیت های ترافیکی در این مکان به شورای ترافیک استان خبر داد.
...54321