بیش از ‌هزار جوان کردستانی در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: در حال حاضر یک هزار و 29 نفر از جوانان دختر و پسر مددجوی این نهاد در استان در نوبت دریافت جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج هستند.
بستری شدن 565 بیمار کرونایی در بیمارستان های کردستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: متاسفانه به دلیل بی توجهی برخی از شهروندان شاهد افزایش ابتلا به ویروس کرونا هستیم و هم اکنون 565 نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.
ارائه آموزش کمک های اولیه به بیش از 10 هزار کردستانی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: در سال گذشته این جمعیت به بیش از 10 هزار نفر آموزش امداد و کمک های اولیه ارائه داده است.
بی توجهی مدیران شهری به مشکلات بزرگترین میدان سنندج/ وقتی «نبوت» مأمنی برای معتادان و ارازل و اوباش می شود
میدان نبوت سنندج از لحاظ وسعت بزرگترین میدان مرکز کردستان محسوب می شود اما از لحاظ امکانات زیرساختی و سیما و منظر شهری جزو آلوده ترین نقاط این شهر به حساب می آید و با وجود اعتراضات گسترده مردمی تاکنون هیچکدام از مسئولان شهری در این خصوص پاسخگو نبوده اند.
مهلت 15 روزه به مالکان منازل متروکه و مخروبه در سنندج
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج با بیان اینکه برخی از منازل متروکه و مخروبه که احتمال ریزش و تخریب آن وجود دارد شناسایی شده است گفت: با نصب بنر به مالکان این بناهای فرسوده هشدار داده شد که در فرصت 15 روز با مراجعه به شهرداری نسبت به تعیین تکلیف بنای خود اقدام کنند.
9هزار نفر به کردستان سفر کرده اند/اوج گیری کرونا در کمین کردستانی ها
معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری کردستان گفت: از 28 اسفند 99 لغایت شش فروردین 1400 بیش از9 هزار و 973 مهمان نوروزی وارد کردستان شده اند.
...54321