برگزاری 800 مورد برنامه فرهنگی و اجتماعی در هفته دفاع مقدس در کردستان
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از برگزاری 800 مورد برنامه در قالب 60 عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.
نماینده جدید ولی فقیه و چالش منافقین هزار چهره در کردستان
حجت الاسلام پورذهبی روز پنج شنبه 13 شهریور به صورت رسمی طی مراسمی با حضور نمایندگان رهبر معظم انقلاب و جمعی از نخبگان کردستانی به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در استان فعالیت خود را آغاز کرد.
نماینده ولی فقیه در کردستان شهادت بسیجی سنندجی را تسلیت گفت
حجت الاسلام پور ذهبی نماینده جدید ولی فقیه در استان کردستان در اولین بیانیه رسمی خود پس از آغاز مسئولیت در استان, شهادت هوشیار اردلان بسیجی جوان اهل سنندج که در حین پاکسازی مناطق آلوده به مین مریوان به شهادت رسیده بود را تسلیت گفت.
صدها نفر شهید و زخمی در بمباران هوایی مریوان
هواپیماهای جنگنده ارتش مزدور صدام بین ساعات 12 تا 12:30 دقیقه 3 بار به حریم هوایی شهر مقاوم و قهرمان پرور مریوان حمله کردند و در بار آخر با بمباران مجدد مناطق مسکونی این شهر 46 تن از مردم غیر نظامی مریوان را شهید و 200 تن دیگر را مجروح کردند.
آغاز پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی کردستان از فردا/کردستان آخرین استان کشور از لحاظ سرانه آموزش عالی است
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان از آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجویان در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از چهارم شهریور لغایت 17 شهریور خبر داد.
تمامی برنامه های ایام محرم و صفر در کردستان یک ساعته خواهد بود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امسال به دلیل شرایط ویژه بهداشتی جامعه تمامی مراسم های ایام محرم و صفر در استان نباید بیشتر از یک ساعت باشد و تمامی پروتکل های بهداشتی در این مراسمات باید لحاظ شود.
...54321