آغاز عملیات اتصال خط نهم سراسری 56 اینچ به خط 16 اینچ انتقال گاز در کردستان
مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: با عنایت به اعلام آمادگی مدیریت منطقه 8 انتقال گاز در خصوص اتصال خط 56 اینچ به خط تغذیه 16 اینچ در ایستگاه ابراهیم آباد در راستای تقویت فشارگاز شهرستانهای سقز و بانه و برای فراهم کردن شرایط فنی و ایمنی گازدار این خطوط بایستی خط 16 اینچ ابراهیم آباد تخلیه و این امر منجر به افت فشارگاز در شهرستان های سقز و بانه می گردد.
شرط مذهب چه زمانی از استخدامی های ایران حذف خواهد شد
جامعه ایران جامعه ای چند گانه متشکل از اقوام و مذاهب مختلف اسلامی و حتی ادیان ابراهیمی بوده و همین تنوع قومی، دینی و مذهبی بر ویژگی‌های این سرزمین غنی در طول تاریخ افزوده است.
برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در کردستان/برگزاری 800 برنامه در هفته دفاع مقدس
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی با مشارکت 20 گردان در روز 26 شهریور در استان خبر داد.
زیر پوست تحصن گسترده کسبه و بازاریان مناطق کردنشین
تحصن گسترده امروز چهارشنبه 21 شهریور 97 کسبه و بازاریان مناطق کردنشین حاوی پیام‌هایی بود که نیاز است مسئولان و تصمیم‌گیران استانی و کشوری با نگاهی ویژه به آن بنگرند چرا که هم‌اکنون جامعه ما به اعتمادسازی مردمی و جلب مشارکت آنان بیش از هر زمانی نیازمند است.
بودن یا نبودن؟ مساله این نیست!
پس از سانحه‌ی دلخراش اخیر، یکی از اصلی‌ترین واکنش‌های برخی مسولین این بوده که ثابت کنند در شب حادثه از اولین ساعت وقوع تصادف در محل حاضر بوده‌اند.
عدم شفاف سازی صنعت و معدن یا تاراج طلای کردستان/دولت 47درصد اراضی کردستان را تبدیل به آبی کند و مابقی آب ها ارزانی خودش باشد
نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد معدن طلای داشکسن قروه همچون قرارداد ترکمنچای بوده و عدم شفاف‍سازی صنعت، معدن و تجارت شائبه تاراج طلای کردستان را در اذهان ایجاد می‌کند.
...321