بی توجهی مدیران شهری به مشکلات بزرگترین میدان سنندج/ وقتی «نبوت» مأمنی برای معتادان و ارازل و اوباش می شود
میدان نبوت سنندج از لحاظ وسعت بزرگترین میدان مرکز کردستان محسوب می شود اما از لحاظ امکانات زیرساختی و سیما و منظر شهری جزو آلوده ترین نقاط این شهر به حساب می آید و با وجود اعتراضات گسترده مردمی تاکنون هیچکدام از مسئولان شهری در این خصوص پاسخگو نبوده اند.
آب سد آزاد سنندج به استان های همجوار تخصیص نمی یابد
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: تمامی اهداف سد آزاد برای استان کردستان تعریف شده است و از این منبع هیچ آبی به استان های همجوار اختصاص نمی یابد.
11 تور مجازی در کردستان فعال است
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان از فعالیت و دائر بودن 11 تور مجازی بصورت آنلاین در استان برای بازدید علاقه‌مندان خبر داد.
مردم کردستان از دعواهای سیاسی خسته شده اند/رسانه ها امیدآفرینی کنند
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: دعواهای سیاسی دردی از مشکلات مردم دوا نمی کند و این امر موجب کاهش مشارکت مردمی در کردستان و کمتر دیده شدن خدمات نظام شده است.
حجم 58درصد سدهای کردستان پرشده است/سرریزشدن سد سورال دهگلان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: هم اکنون یک میلیارد و 608 میلیون مترمکعب آب در پشت سدهای استان ذخیره شده است که تکمیل ظرفیت 58درصدی سدها را نشان می دهد.
عامل اهانت به هویت کُردی خود ما هستیم نه دیگران!
به واقع ما مردم کردزبان خود عامل اهانت به فرهنگ و زبانمان هستیم، از آن روزی که « داێه» شد «مامان»، «میمی» شد «عمه و خاله»، « خاڵۆ» شد «دایی» و « مامۆ» شد «عمو»، اهانت به فرهنگ و زبان کردی نیز شروع شد اما متوجه نشدیم.
...54321