بیرون زدن دم خروس مدیریت شهری سنندج از تاکسی ها
طی چند روز اخیر شاهد افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی های درون شهری در مرکز کردستان هستیم که موجب نارضایتی مردم شده و مدیران این شهرستان نیز در این خصوص سکوت اختیار کرده اند.
تکمیل راه آهن غرب آرزویی به عمر 18 سال
استان های غربی کشور جزو مستعدترین نقاط ایران به لحاظ اقتصادی هستند و تکمیل راه آهن غرب به عنوان یکی از زیرساخت های مهم منطقه، آرزویی است که عمر آن به 18 سال می رسد.
نظارت ضعیف بر بازار چالشی در مقابل گران‌فروشی بی رویه کالاها
مشکل اصلی نظارت بر بازار و مقابله با گرانفروشی‌ها، چالش‌های قانونی است زیرا اختیارات تعزیرات حکومتی سلب شده و از سوی دیگر نیز مجازات و فرایند دادرسی بازدارنده نیست.
اعتماد به مردم حلال مشکلات اقتصادی و گرانی هاست
سنندج- دولتمردان به جای ودیعه دادن مشکلات اقتصادی و گرانی ها به دولت های پیشین بهتر است که با شفاف سازی مردم را در جریان نواقص و کمبودها قرار داده و ظرفیت عظیم بسیج مردمی را به یاری بطلبند.
متأسفانه مردم آگاه تر از مسئولان شده اند
در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بر خود واجب دانستیم که در این شماره مطلبی را خطاب به تصمیم گیران و تصمیم سازان در استان کردستان بیان کنیم که شاید مفید واقع شود و در روند مدیریتی آن ها کارساز افتد.
آقای استاندار از بانیان وضع موجود چرا هنوز استفاده می کنید؟
علیرغم پیگیری مردم برای برکناری مدیران دولت روحانی، آنها با خیالی آسوده و در سایه بی توجهی دولتمردان همچنان بر مسند قدرت تکیه زده و با بی عملی در مسیر پیشبرد اهداف دولت سیزدهم،سنگ اندازی می کنند.
...54321