خدمات ماندگار آیت الله رئیسی در کردستان
خدمات ماندگار آیت الله رئیسی در نقاط مختلف کشور برای همیشه در تاریخ این سرزمین ثبت شده است و مناطق کردنشین ایران اسلامی به ویژه استان کردستان نیز از این مجاهدت ها و خدمات بی بهره نبود.
حمله موشکی ایران به اسرائیل و عکس العمل جامعه کردی/نگاه واقعی صهیونیست ها نسبت به کردستانی ها چگونه است؟
تشریح دستاوردها و خدمات انجام شده در جامعه که برای ارتقای شاخص های رفاهی و اجتماعی صورت گرفته است از جمله مهمترین برنامه های دولت های مختلف در کشورها توسعه یافته به شمار می آید که در قالب مدیریت پروژه های عمرانی، خدماتی و رفاهی مدنظر قرار می گیرد.
گرانی اقلام و کالاهای اساسی در کردستان ثمره ناکارآمدی اتاق اصناف یا نظارت ضعیف اداره صمت؟
سنندج- نابسامانی در بازار کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم در نقاط مختلف استان کردستان غوغا به پا کرده و بسیاری از آسیب های اجتماعی و مشکلات معیشتی مردم استان از این مبحث نشأت می گیرد.
نتایج شمارش آرای همه کاندیداهای حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران اعلام شد
نتایج شمارش آرای همه کاندیداهای حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران از سوی فرمانداری سنندج اعلام شد.
لیست انتخاباتی شریان در کردستان منتشر شد
فهرست کاندیداهای شریان کردستان برای شهرستان‌های استان منتشر شد.
هیأت کشتی کردستان تا پایان هفته تربیت بدنی باید از جامعه رسانه ای استان عذرخواهی کند/تحریم هیأت کشتی توسط رسانه های کردستان
سنندج - سرپرست ورزش و جوانان کردستان گفت: به دلیل اتفاق ناگوار چند روز گذشته مابین رئیس هیأت کشتی شهرستان سنندج و یکی از خبرنگاران شاهد جریحه دار شدن احساسات اصحاب رسانه بودیم لذا هیأت کشتی کردستان تا پایان هفته تربیت بدنی باید از جامعه رسانه ای استان عذرخواهی کند.
...54321