بهره مندی بیش از 16000 نفر کردستانی از آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: در سال گذشته 16 هزار و 634 نفر کردستانی در بخش دولتی از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.
افزایش 50 درصدی پهنای باند ورودی اینترنت در کردستان/ دو برابر شدن حجم مصرف اینترنت مشترکان کردستانی
مدیر مخابرات منطقه کردستان از تقویت زیرساخت‌های مخابراتی برای در خانه ماندن شهروندان خبر داد و گفت: ظرفیت پهنای باند ورودی اینترنت استان کردستان 50 درصد افزایش یافته است.
آغاز کلاسهای آموزشی دانشگاه پیام نور استان کردستان بصورت مجازی/حذف ترم تحصیلی دانشگاه شایعه است
رئیس دانشگاه پیام استان کردستان گفت: کلاس های آموزشی این دانشگاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد و حذف ترم تحصیلی شایعه است.
خبرنگاران، قشر فراموش شده از حمله کرونا
این روزها که اوضاع جامعه خوب نیست و بستر سلامت اکثر قریب به اتفاق شهروندان در خطر است، عده‌ای از شهروندان هم هستند که با این همه درد و مصیبت مشغول اطلاع رسانی بوده و این قشر در حمله کرونا به عنوان قشری فراموش شده مشغول فعالیت هستند. حتی دیگری خبری از شعار: « رسانه‌ها؛ قشر چهارم دمکراسی هستند» نیست.
سال 98مشترکان کردستانی3 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی مصرف کردند
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: مشترکین شرکت گاز استان در سال گذشته بیش از 3 میلیارد و 15 میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کردند.
تکذیبیه روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان درباره انتشار یک خبر
مسئول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان خبر منتشر شده مبنی بر مصاحبه فرمانده سپاه بیت المقدس در مورد فرار تعدادی از زندانیان از زندان سقز با برخی خبرگزاری ها را تکذیب کرد.
 ...98765