عدم شفاف سازی صنعت و معدن یا تاراج طلای کردستان/دولت 47درصد اراضی کردستان را تبدیل به آبی کند و مابقی آب ها ارزانی خودش باشد
نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد معدن طلای داشکسن قروه همچون قرارداد ترکمنچای بوده و عدم شفاف‍سازی صنعت، معدن و تجارت شائبه تاراج طلای کردستان را در اذهان ایجاد می‌کند.
اقدام قابل تحسین سپاه در تکریم شهروندان سنندجی
سپاه بیت المقدس کردستان در اقدامی قابل تحسین چندین هکتار از زمین‌های استراتژیک خود را برای رفع دغدغه شهروندان سنندجی به سازمان آرامستان‌های این شهر واگذار کرد.
استقبال هنرمندان اروپایی از شیوه نوین تدریس هنرمند کردستانی
به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر کورده واری، آموزشگاه رؤیای رنگی با مدیریت نگین وکیلی بانوی هنرمند کردستانی طَی چند سال اخیر با ارایه آموزش های نوین نقاشی به کودکان توانسته است موفقیت های بسیاری را در عرصه ملی و بین المللی کسب کند.
مجهزترین گالری هنری کردستان آغاز به کار کرد
همزمان با ایّام مبارک رمضان و با حضور استاندار کردستان و جمعی از نخبگان حوزه فرهنگ و هنر استان، گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج افتتاح شد.
تجلیل از معتمد تئاتر کردستان
به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر کورده واری، جمعی از اعضای انجمن تجلیل از مفاخر کردستان امشب در مراسمی از خدمات و تلاش های چندین دهه ای استاد هوشنگ معتمدی برای اعتلای هنرهای نمایشی منطقه تجلیل کردند.
برپایی نخستین نمایشگاه گروهی عکس بانوان کردستانی در سنندج
نخستین نمایشگاه گروهی جمعی از بانوان عکاس استان کردستان در گالری هنر سنندج برپا شده است.
 ...98765