رهبر معظم انقلاب سال 1399 را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند
رهبر معظم انقلاب با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان منصوب شد
طی حکمی از سوی مهندس عباس کشاورز، آقای محمد فرید سپری به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان منصوب شد.
تجمعات در چهارشنبه آخر سال و شب عید در کردستان ممنوع است
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به شعار جدید این نیرو که سلامت خانواده وامنیت جامعه است افزود: با اخلالگران در نظم وامنیت جامعه برخورد شدیدتری خواهیم کرد و در این راستا از تجمعات در چهارشنبه آخر سال و شب عید جلوگیری می‌شود چرا که این موضوع تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا است.
اقدامات تخصصی و پیشگیرانه همراه اول در مقابله با ویروس کرونا
در حال حاضر تعداد مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 6 هزار مورد رسیده، از این رو تقویت پیشگیری برای جلوگیری از شیوع بیشتر و کمک به بخش درمان از اهمیت بالایی برخوردار است که همراه اول با توزیع ماسک و تجهیزات و همچنین حمایت از آموزش از راه دور دانشگاه ها و مراکزآموزشی به جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری اقداماتی را آغاز کرده است.
آیا من یک بومی هستم؟!
سال 1398 رو به پایان است ، سالی که سیل،تحریم،زلزله و اکنون نیز کرونا ، در سایه ی بی تدبیری دلتمردانمان بسیاری از ما را درگیر خود کرده و ایران عزیز را در ماتم بسیاری از هموطنانمان فرو برده است.
تعداد مبتلایان به کرونا در کردستان به 34 نفر رسید
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان از مثبت شدن نتیجه آزمایش 34 فرد مشکوک به کرونا در استان خبر داد.
...54321