توسعه و ساخت 6 واحد تصفیه‌خانه فاضلاب در کردستان با اعتباری بالغ بر 3 هزار میلیارد ریال
3 طرح ارتقاء و توسعه تصفیه خانه فاضلاب شهرهای مریوان با اعتبار 602 میلیارد ریال، سنندج با 1147 میلیارد ریال و سقز با 200 میلیارد ریال و 3 واحد تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرهای کامیاران، دیواندره و دهگلان با اعتبار مجموع 1152 میلیارد ریال در حال اجرا است.
فرهنگ و هنر کردستان در هفته اول دی ماه 98
خبرگزاری کورده‌واری در اقدامی نو در بین رسانه‌های حوزه فضای مجازی کردستان اقدام به انتشار هفتگی اخبار و عملکردهای ادارات و نهادهای مختلف استان می‌نماید که در ادامه عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در هفته اول دی ماه 98 خواهد آمد.
"شەو چلە" یادگاری از گاهشماری کوردی باستان
شب یلدا در فاصله زمانی بین غروب آفتاب در آخرین روز فصل پاییز 30 آذر تا طلوع آفتاب اولین روز فصل زمستان یعنی یکم دی ماه است.
رسانه‌ها نامحرمان هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس یازدهم در کردستان
همزمان با آغاز فصل انتخابات شاهد موضع‌گیری‌های متعدد مسئولان استانی و کشوری در خصوص نقش تاتیرگذار رسانه‌ها در امر انتخابات هستیم اما در عمل هیچگاه از فعالان رسانه‌ای که اشرافیت ویژه‌ای در امور مرتبط دارند در قالب هیئت‌های اجرایی و هیئت‌های نظارت استفاده نمی‌شود.
اعطای تسهیلات بانکی به 100 هزار کردستانی
مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کردستان گفت: از سال 86 تاکنون به بیش از 100 هزار نفر از اقشار مختلف استان تسهیلات قرض الحسنه اعطا شده است.
زبان کردی به پیام‌رسان آیگپ افزوده شد
آیگپ در تازه‌ترین خدمت خود در جهت حمایت از گویش‌های محلی کشور، زبان کردی را به امکانات خود اضافه کرد.
...65432