راه اندازی نخستین مجموعه پینت‌بال کردستان در سنندج
سرپرست مؤسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار سنندج از راه‌اندازی نخستین مجموعه پینت‌بال کردستان در آینده نزدیک در این مجموعه خبر داد.
عبور ضریب نفوذ تلفن همراه در کردستان از مرز 100 درصدی
مدیرعامل مخابرات کردستان با اشاره به خدمات مطلوب اپراتور همراه اولِ شرکت مخابرات ایران به عنوان اولین و بزرگ‌ترین اپراتور همراه کشور افزود: ضریب نفوذ تلفن همراه در استان کردستان 100/2 درصد است.
راهیابی 18 اثر اعضای انجمن کاریکاتور کردستان به بخش نهایی جشنواره سراسری بوکان
رئیس اداره امور هنری، سمعی بصری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از راه‌یابی آثار 18 نفر از کارتونیست‌های عضو انجمن کارتون و کاریکاتور استان به مرحله نهایی دهمین جشنواره سراسری بوکان خبر داد و گفت: این جشنواره در دی ماه جاری برگزار می‌شود.
اتمام حفاری طولانی‌ترین تونل غرب کشور
عملیات حفاری تونل باغان با طول یک هزار و 942 متر از مهم‌ترین بخش‌های جاده اصلی سنندج ـ مریوان به اتمام رسید.
دیدار استاد حسین علیزاده با ماموستا مظهر خالقی در سلیمانیه عراق
استاد حسین علیزاده از مفاخر موسیقی ایران در سفری هنری به دیدار ماموستا مظهر خالقی از مفاخر موسیقی کردستان رفت و به همراه هیات همراه از خدمات و تلاش‌های استاد خالقی در انستیتو میراث فرهنگ کردی در شهر سلیمانیه عراق دیدن کرد.
تعطیلی مرکز علمی کاربردی بازرگانی کردستان به دلیل پرداخت نشدن حق‌الزحمه اساتید
اساتید دانشگاه علمی کاربردی بازرگانی کردستان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعتراض خود را نسبت به عدم پرداخت حق‌الزحمه خویش در طول 5 ترم تحصیلی اعلام کرده و با ارسال نسخه‌ای از این نامه به آژانس خبری کورده‌واری از تحریم امتحانات پایان ترم این دانشگاه خبر دادند.
...65432