نماینده ولی فقیه در کردستان شهادت بسیجی سنندجی را تسلیت گفت
حجت الاسلام پور ذهبی نماینده جدید ولی فقیه در استان کردستان در اولین بیانیه رسمی خود پس از آغاز مسئولیت در استان, شهادت هوشیار اردلان بسیجی جوان اهل سنندج که در حین پاکسازی مناطق آلوده به مین مریوان به شهادت رسیده بود را تسلیت گفت.
کلاس های آموزشی دانشگاه پیام نور کردستان در ترم جدید به صورت الکترونیکی برگزار می شود
رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان گفت: باتوجه به شرایط شیوع بیماری کرونا, کلاس ها و فعالیت های آموزشی این دانشگاه در نیمسال اول 1400-1399، به صورت الکترونیکی و غیرحضوری تشکیل می گردد.
صدها نفر شهید و زخمی در بمباران هوایی مریوان
هواپیماهای جنگنده ارتش مزدور صدام بین ساعات 12 تا 12:30 دقیقه 3 بار به حریم هوایی شهر مقاوم و قهرمان پرور مریوان حمله کردند و در بار آخر با بمباران مجدد مناطق مسکونی این شهر 46 تن از مردم غیر نظامی مریوان را شهید و 200 تن دیگر را مجروح کردند.
آغاز پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی کردستان از فردا/کردستان آخرین استان کشور از لحاظ سرانه آموزش عالی است
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان از آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجویان در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از چهارم شهریور لغایت 17 شهریور خبر داد.
وجود یک میلیون مترمربع فضای ورزشی در کردستان/ شرکت های بزرگ صنعتی کردستان در حوزه ورزش سرمایه گذاری نمی کنند
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: متاسفانه علی رغم دیگر استان های کشور, شرکت های صنعتی بزرگ استان همچون پتروشیمی, لاستیک بارز و تراکتورسازی در حوزه ورزش هیچ سرمایه گذاری نمی کنند.
تمامی برنامه های ایام محرم و صفر در کردستان یک ساعته خواهد بود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امسال به دلیل شرایط ویژه بهداشتی جامعه تمامی مراسم های ایام محرم و صفر در استان نباید بیشتر از یک ساعت باشد و تمامی پروتکل های بهداشتی در این مراسمات باید لحاظ شود.
...54321