بیش از دو میلیون دُز واکسن تا این لحظه به کردستان تحویل شده است
سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه 2 میلیون و 486 هزار و 189 دُز واکسن تا این لحظه به استان تحویل شده است، گفت: از این تعداد 74 درصد آن مصرف و 670 هزار و 226 دُز باقیمانده است.
روغن بهداشتی چیست؟
رنگ های شیمیایی انواع بیماری ها و حساسیت ها را برای ما به همراه دارند که از حساست پوستی شروع و تا انواع سرطان را شامل می‌شود. برای جلوگیری از این آسیب ها در گذشته از انواع روغن های طبیعی استفاده می‌شد. این روغن ها هنوز هم استفاده می‌شود و در تولید رنگ های طبیعی، کارایی دارد.
مدیریت منابع آب کردستان باید از دست استان های دیگر خارج شود
استاندار کردستان گفت: کردستان یکی از استان های پر آب کشور است که متأسفانه مدیریت منابع آب آن در دست استان های دیگر بوده و باید در این خصوص تجدید نظر شود.
ما فقط 6هزار نفریم! هزینه‌ای بر دوش دولت نیستیم
ثبت احوال، سازمانی که در ثانیه 11هزار استعلام به سایر ادارات می‌دهد اما کارمندانش نسبت به وضعیت حقوق دریافتی هایشان در مقایسه با دیگر ادارات دولتی معترضند.
رکورد مصرف گاز در کردستان شکست
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: مشترکان گاز استان با مصرف 13 میلیون و 200 هزار مترمکعب گاز در طول یک شبانه روز، رکورد مصرف گاز را در سال جاری شکستند.
مدارس ابتدایی و متوسطه اول در کردستان اول آذر بازگشایی می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: براساس تصمیم ستادملی مبارزه با کرونا و ابلاغیه به استان ها، مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان همزمان با سراسر کشور اول آذر بصورت رسمی بازگشایی می‌شود.
...54321